Wyświetl pojedynczy post
Kuba
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6133
Stary 16.12.2009, 18:00
ja np , chociaz nie jako oficjalny reprezentant bo nie zarzadzam stowarzyszeniem

Poza tym SKWK nie jest juz raczej ptorzebne, bo rozmowy toczą się nieoficjalnie tj nie na publicznym forum
Odpowiedz cytując