Wyświetl pojedynczy post
Joaquin
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: pytanie tylko?!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17227
Stary 16.12.2009, 17:36
Odniosę się do potencjalnego wytransferowania kogoś z dwójki Marcelo-Brożek.

Otóż lepszą opcją jest sprzedaż Marcelo z prostych względów. Marcelo w tym momencie jest wart ok 3mln euro a Brożek max 1.5mln (mimo, iż ceną jest suma, którą jest w stanie ktoś wyłożyc na stół). Sprzedawac powinno się zawodników, którzy są w najlepszej formie, bo za nich można najwięcej dostac. W żadnym wypadku odwrotnie. I analogicznie kupowac zawodników relatywnie tanich w stosunku do umiejętności/formy.

Formę można odbudowac w ciągu okresu przygotowawczego i po jednej rundzie miec dużo droższego/bardziej wartościowego gracza.

Sprzedac za grosze Brożka to żadna sztuka.
Jest jeden klub dla którego warto żyć...
..:::WISŁA:::..
... i nie zmienia sie nic!!
Odpowiedz cytując