|
Też się boję tego rozwiązania, że stracimy Marcelo. Brazylijczyk jest chyba najbardziej łakomym kąskiem w naszej kadrze - świetny w obronie, skuteczny w ataku. Paweł Brożek - on się najpierw musi do końca wyleczyć i wrócić do formy. Póki co, nie wierzę aby ktoś chciał kupować od nas nie w pełni zdrowego zawodnika bez formy. Czyli - "the one to be sold" - wskazuje na Brazylijczyka.
A czy będą wzmocnienia? Jeśli Amica naprawdę kupi Jodłowca, plus jeszcze kogoś, wtedy będą bardzo groźni na wiosnę. Tak samo Legia jeśli zatrzyma Muchę. Dlatego Wisła również musi kogoś kupić. Oby nadzieje Skorży o 2-3 zawodnikach do pierwszego składu nie były tylko pobożnymi życzeniami...
|