Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17219
Stary 16.12.2009, 16:29
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Kontakty,rozeznanie rynku ma?Papiery trenerskie posiada?Nadaje się w ogóle na trenera?

Więc po co to mówienie,żeby został.
A Cleber ma to wszystko ?
Mauro moglby byc skautem na przyklad - jest zwiazny z Wisla i dobrze czuje w Krakowie on i jego rodzina.
Jego dzieciaki graja w szkolce Wisly, jesli odziedziczyly talent po ojcu to moglibysmy miec kiedys z nich pozytek.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując