Marszałek napisał(a):

Kontakty,rozeznanie rynku ma?Papiery trenerskie posiada?Nadaje się w ogóle na trenera?
Więc po co to mówienie,żeby został.
|
A Cleber ma to wszystko ?
Mauro moglby byc skautem na przyklad - jest zwiazny z Wisla i dobrze czuje w Krakowie on i jego rodzina.
Jego dzieciaki graja w szkolce Wisly, jesli odziedziczyly talent po ojcu to moglibysmy miec kiedys z nich pozytek.