bebeto napisał(a):

|
Myślę że Łobo ma potencjał i powinien to w końcu go pokazać. Żurawski też sporo czasu grał kiche,a później nadrobił.
|
Równie dobrze możesz wierzyć w UFO, koniec świata w 2012, dziewictwo osiemnastolatki, życie w trzeźwości Grzegorza Laty i jeszcze kilka podobnych rzeczy . Łobo był jest i będzie słaby. Pojedyncze przebłyski niczego tu nie zmienią. Chociaż tych "przebłysków" przypominam sobie zaledwie dwa - przewrotka z Beitarem + mecz w Gdańsku w tamtym sezonie. Trochę mało jak na dwa lata gry w klubie i inkasacje w tym czasie 2,5 mln PLN, nieprawdaż ?