Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4217
Stary 16.12.2009, 16:05
bebeto napisał(a):Wyświetl post
Myślę że Łobo ma potencjał i powinien to w końcu go pokazać. Żurawski też sporo czasu grał kiche,a później nadrobił.
Równie dobrze możesz wierzyć w UFO, koniec świata w 2012, dziewictwo osiemnastolatki, życie w trzeźwości Grzegorza Laty i jeszcze kilka podobnych rzeczy . Łobo był jest i będzie słaby. Pojedyncze przebłyski niczego tu nie zmienią. Chociaż tych "przebłysków" przypominam sobie zaledwie dwa - przewrotka z Beitarem + mecz w Gdańsku w tamtym sezonie. Trochę mało jak na dwa lata gry w klubie i inkasacje w tym czasie 2,5 mln PLN, nieprawdaż ?
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując