Markus napisał(a):

Dwie sprawy:
Nie można zakładać i uważać, że nasi piłkarze, którzy wiele razy udowodnili, iż nie potrafią nawet prawidłowo kopać piłki i mają potworne trudności z wymienieniem choćby tylko kilku płynnych, celnych podań (we wszystkich klubach Ekstraklasy) są znacznie lepsi od piłkarzy z Estoniii czy innego "europejskiego lub azjatyckiego zadupia".
Dwa:
Nie można zakładać, że Skorża nie potrafi wyciągnąć z tej porażki wniosków i że za jego pracy (jeśli dostanie środki na wyeliminowanie błędów i odpowiednie przygotowania), kiedykolwiek się ona powtórzy.
|
Ad 1 Można.
Ad 2 Również jak najbardziej - można.
Żeby daleko nie szukać - ja tak robię. I mam ku temu podstawy.