Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3982
Stary 16.12.2009, 15:36
Markus napisał(a):Wyświetl post
Dwie sprawy:

Nie można zakładać i uważać, że nasi piłkarze, którzy wiele razy udowodnili, iż nie potrafią nawet prawidłowo kopać piłki i mają potworne trudności z wymienieniem choćby tylko kilku płynnych, celnych podań (we wszystkich klubach Ekstraklasy) są znacznie lepsi od piłkarzy z Estoniii czy innego "europejskiego lub azjatyckiego zadupia".

Dwa:

Nie można zakładać, że Skorża nie potrafi wyciągnąć z tej porażki wniosków i że za jego pracy (jeśli dostanie środki na wyeliminowanie błędów i odpowiednie przygotowania), kiedykolwiek się ona powtórzy.
Ad 1 Można.

Ad 2 Również jak najbardziej - można.



Żeby daleko nie szukać - ja tak robię. I mam ku temu podstawy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!