Wyświetl pojedynczy post
bebeto
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4213
Stary 16.12.2009, 15:17
Charlie_ napisał(a):Wyświetl post
Gra w naszym klubie 2 lata i przez ten czas rozegrał kilkadziesiąt spotkan, z czego naprawdę dobrze wypadł w 3-4. Ile jeszcze szans ma dostawać ?
Myślę że Łobo ma potencjał i powinien to w końcu go pokazać. Żurawski też sporo czasu grał kiche,a później nadrobił.
Ostatnio edytowane przez bebeto : 16.12.2009 o godz. 15:22.
Odpowiedz cytując