Charlie_ napisał(a):

|
Gra w naszym klubie 2 lata i przez ten czas rozegrał kilkadziesiąt spotkan, z czego naprawdę dobrze wypadł w 3-4. Ile jeszcze szans ma dostawać ?
|
Myślę że Łobo ma potencjał i powinien to w końcu go pokazać. Żurawski też sporo czasu grał kiche,a później nadrobił.