Temat
:
Sylwester - gdzie itd..
Wyświetl pojedynczy post
pff
Wielka Wisła
Od: 08.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
16
16.12.2009, 13:05
Ja zupełnie odmiennie od reszty: praca. Co nie oznacza, że nie na imprezie
Sheraton, Rotunda lub Rynek zobaczymy od $
pff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pff
Znajdź inne posty napisane przez pff