Wyświetl pojedynczy post
patrykmak
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17204
Stary 16.12.2009, 12:35
sęk w tym że Mauro nie zgodził się na niższy kontrakt. Chciał zostać za te same pieniądze. Moim zdaniem dobrze zrobili.
Odpowiedz cytując