Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
patrykmak
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
17204
16.12.2009, 12:35
sęk w tym że Mauro nie zgodził się na niższy kontrakt. Chciał zostać za te same pieniądze. Moim zdaniem dobrze zrobili.
patrykmak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do patrykmak
Znajdź inne posty napisane przez patrykmak