Wyświetl pojedynczy post
Selene
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17200
Stary 16.12.2009, 12:00
Austerlitz napisał(a):Wyświetl post
Co do Pazdana, to Zabrze chciało za niego 300.000 euro. A chłopak gra na defensywnej pozycji, na zapleczu extraklasy. Do tego uparł się na 150.000 euro rocznej pensji. A Cupiał już wcześniej wszystkim komunikował, ze grosza na klub nie da. Sprzedamy Brożka lub niedajbóg Marcelo to będzie kasa na transfery. Ogólnie jest do doopy !
Lol, 150k/rok nawet motywacyjnego to 2x za dużo dla tego kopacza(we łbach im się poprzewracało).
Najlepszym wyjściem jest moim zdaniem upchnąć gdzieś za 400tys Euro Łobodzińskiego(moim zdaniem jest to możliwe). W jego miejsce kupić tego młodego lewego pomocnika/obrońcę z Bate i jakiegoś napastnika (najlepiej Sobiecha jeżeli chcą z 2mln złotych to moim zdaniem warto by było i problem wysokiego napastnika byłby prawdopodobnie na długo rozwiązany- to i tak taniej niż chcą np. za tego Serba, który pewnie jest porównywalny, jeszcze można by było zmniejszyć cenę dając im na wypożyczenie Ćwielonga).
Ostatnio edytowane przez Selene : 16.12.2009 o godz. 12:06.
Odpowiedz cytując