Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17198
Stary 16.12.2009, 11:48
Austerlitz napisał(a):Wyświetl post
Co do Pazdana, to Zabrze chciało za niego 300.000 euro. A chłopak gra na defensywnej pozycji, na zapleczu extraklasy. Do tego uparł się na 150.000 euro rocznej pensji. A Cupiał już wcześniej wszystkim komunikował, ze grosza na klub nie da. Sprzedamy Brożka lub niedajbóg Marcelo to będzie kasa na transfery. Ogólnie jest do doopy !
a czego Ty się spodziewałeś, transferów gotówkowych? Przecież to jest oczywiste, że szukamy zawodników z kartą w ręku, lub za których nie będzie trzeba płacić za dużo, a taka polityka transferowa to tylko na manowce może nas sprowadzić...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując