Austerlitz napisał(a):

|
Co do Pazdana, to Zabrze chciało za niego 300.000 euro. A chłopak gra na defensywnej pozycji, na zapleczu extraklasy. Do tego uparł się na 150.000 euro rocznej pensji. A Cupiał już wcześniej wszystkim komunikował, ze grosza na klub nie da. Sprzedamy Brożka lub niedajbóg Marcelo to będzie kasa na transfery. Ogólnie jest do doopy !
|
a czego Ty się spodziewałeś, transferów gotówkowych? Przecież to jest oczywiste, że szukamy zawodników z kartą w ręku, lub za których nie będzie trzeba płacić za dużo, a taka polityka transferowa to tylko na manowce może nas sprowadzić...