Wyświetl pojedynczy post
Austerlitz
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17197
Stary 16.12.2009, 11:39
Co do Pazdana, to Zabrze chciało za niego 300.000 euro. A chłopak gra na defensywnej pozycji, na zapleczu extraklasy. Do tego uparł się na 150.000 euro rocznej pensji. A Cupiał już wcześniej wszystkim komunikował, ze grosza na klub nie da. Sprzedamy Brożka lub niedajbóg Marcelo to będzie kasa na transfery. Ogólnie jest do doopy !


"Urzędnicy są jak książki na półkach biblioteki: im wyżej postawieni, tym rzadziej do czegoś służą."
Odpowiedz cytując