|
Trudno zrozumieć,dlaczego niby rezygnujemy z Pazdana,ale zaczyna mi to przypominać sprawę Bozoka,lewoskrzydłowego Rużemberoka. Tez było już wszystko uzgodnione,ustalone były warunki kontraktu tylko podpisu Wisły brak,a parę dni później ogłoszono ,że podpisaliśmy z Kirmem!
Tak sobie marzę
|