Wyświetl pojedynczy post
marek2a
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17183
Stary 15.12.2009, 23:28
Trudno zrozumieć,dlaczego niby rezygnujemy z Pazdana,ale zaczyna mi to przypominać sprawę Bozoka,lewoskrzydłowego Rużemberoka. Tez było już wszystko uzgodnione,ustalone były warunki kontraktu tylko podpisu Wisły brak,a parę dni później ogłoszono ,że podpisaliśmy z Kirmem!
Tak sobie marzę
Odpowiedz cytując