!!IRIVER!! napisał(a):

Probierz pół biedy, choć tak po prawdzie to nie rozumiem tej decyzji... Gdyby tak choć do końca sezonu popracował, jak coś zacząć to i skończyć...
Ale z tym Clemente to jakieś jajca. Naprawdę nie chce mi się wierzyć...
|
Wlaciciele klubow doszili do wnioskow ze "polska mysl szkoleniowa" praktycznie nie ietnieje wiec siegaja kto bogatszy po ludzi zza granicy.
jak dla mnie moze to tylko pomóc.