Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3951
Stary 15.12.2009, 23:20
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Probierz pół biedy, choć tak po prawdzie to nie rozumiem tej decyzji... Gdyby tak choć do końca sezonu popracował, jak coś zacząć to i skończyć...

Ale z tym Clemente to jakieś jajca. Naprawdę nie chce mi się wierzyć...


Wlaciciele klubow doszili do wnioskow ze "polska mysl szkoleniowa" praktycznie nie ietnieje wiec siegaja kto bogatszy po ludzi zza granicy.

jak dla mnie moze to tylko pomóc.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując