Wyświetl pojedynczy post
mikereg
Member
 
Od: 11.2006
Skąd: Anglia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6127
Stary 15.12.2009, 23:09
Mam pytanie moze juz bylo albo jestem do tylu troche (brak neta) ale jak sie ma sprawa z wykonczeniem D sa jakies terminy bo w czercu ma byc podobno koniec budowy a tam zaplacza chyba nie ma . dzieki za info.
Odpowiedz cytując