Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
mikereg
Member
Od: 11.2006
Skąd: Anglia
Offline
#
6127
15.12.2009, 23:09
Mam pytanie moze juz bylo albo jestem do tylu troche (brak neta) ale jak sie ma sprawa z wykonczeniem D sa jakies terminy
bo w czercu ma byc podobno koniec budowy a tam zaplacza chyba nie ma . dzieki za info.
mikereg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mikereg
Znajdź inne posty napisane przez mikereg