|
Tegoroczny Sylwester minie dla mnie pod znakiem oszczędności. Potwierdziło się po raz kolejny, że jak w sierpniu-max wrześniu nie podrezerwujemy czegoś to potem ceny szybują pod samo niebo. Pod koniec października skapitulowałem. Zauważyłem, że dużo trudniej jest znaleźć coś na Śląsku niż Małopolsce. Zwardoń i okolice to niby dziury a liczą sobie po 100 zł od osoby w bardzo przeciętnym standardzie. Rok temu w Jaworniku (Dwie Doliny Wierchomla) noclegi dało się za 40 zł znaleźć i oferta była zadowalająca. Coż. Po Sylwestrze wezmę kilka dni urlopu i bez trudu znajdę miejscówki za 1/2 ceny mając puste stoki narciarskie. Nie ma co przepłacać.
Kangoo + Uniden Pro 520XL + Sirio AS 1000.
|