Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5524
Stary 15.12.2009, 23:01
maciek777 napisał(a):Wyświetl post
Na jutro na pewno Chelsea +1,cos sie jeszcze dolozy.
Chyba -1

Ja dzis zagrałem ManU -2,5 za kurs 2.10 i 2 EuroCupy i ogólnie duży plus
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując