pan Dudi napisał(a):

|
Widzisz- Odra płaci swoim zawodnik proporcjonalnie do tego, co oni osiągają w Europie (nic) i w Polsce (prawie nic). My płacimy kopaczom kilka razy więcej i w jednym z tych aspektów też nic nie osiągamy, a drugi jest nic niewarty, jeśli po nim nie następuje pierwszy.
|
żebyś kiedyś nie musiał tęsknić za tym "drugim nic niewartym aspektem"...