Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3961
Stary 15.12.2009, 21:44
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post


Widzisz- Odra płaci swoim zawodnik proporcjonalnie do tego, co oni osiągają w Europie (nic) i w Polsce (prawie nic). My płacimy kopaczom kilka razy więcej i w jednym z tych aspektów też nic nie osiągamy, a drugi jest nic niewarty, jeśli po nim nie następuje pierwszy.
Ta, tu nawet nie chodzi o pojedyncze kontrakty motywacyjne, bo one działają w 2 strony.Dobry i rozsądny zawodnik nie podpisze kontraktu który w przypadku kontuzji obetnie mu płace o powiedzmy 60-80 procent, można nawet powiedzieć że może grac na pół gwizdka by się takiej kontuzji nie nabawić.A reszta i tak ma to w dupie bo jeśli płacimy za spędzone minuty a nie za wyniki to większość i tak musi grać więc czy ograją Levadie czy nie to dla nich finansowo to jeden ch.A niestety świat jest tak stworzony że najlepszy motywator to $.

Jedynym wyjściem to płacenie za osiągnięcia całego zespołu - czyli zarabiamy tyle ile sami wypracowujemy. Nic tak nie scaliło by drużyny , jak to że przed taką Levadią, cały zespół by wiedział że jak da ciała to wszyscy to odczują finansowo.Nie tylko jeden lub dwóch kozłów ofiarnych posadzonych za karę na ławie a cała 16tka czy tam 18tka.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 15.12.2009 o godz. 21:52.
94 - Allah Akbar!!