Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17174
Stary 15.12.2009, 21:16
Normalnie to człowiek powinien się cieszyć, bo do Wisły przymierzany jest młody, perspektywiczny, wszechstronny zawodnik, uczestnik EURO 2008 ale... No właśnie Pazdan mizernym kopaczem jest! I Wisłę ciężko mu będzie zbawić. Jak przyjdzie to w każdym bądź razie będzie trzeba trzymać kciuki za Jego rozwój, młody jest...
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując