|
Normalnie to człowiek powinien się cieszyć, bo do Wisły przymierzany jest młody, perspektywiczny, wszechstronny zawodnik, uczestnik EURO 2008 ale... No właśnie Pazdan mizernym kopaczem jest! I Wisłę ciężko mu będzie zbawić. Jak przyjdzie to w każdym bądź razie będzie trzeba trzymać kciuki za Jego rozwój, młody jest...
|