|
A może nam potrzebny jest zawodnik z powodzeniem grający na dwóch pozycjach(stoper i def.pomocn.)?
Wtedy Marcelo może beztrosko robić swoje rajdy pod bramkę przeciwnika,nie martwiąc się o obronę,bo zostaje def.pom. Pazdan z Głowackim,czyli dalej mamy dwóch stoperów w razie straty.Te rajdy Marcelo bardzo mi się podobają!
|