Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3959
Stary 15.12.2009, 21:09
Lemoniadowy Joe, jeszcze 9 takich gości jak Marcelo plus solidny bramkarz i powinna być LE, bo o LM to myślę, że można zapomnieć. To za wysokie progi jak na Mistrza Polski.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga