Lemoniadowy Joe napisał(a):

to na jakie pozycje potrzebujemy wzmocnień?
skąd ich ściągnąć?
i za ile ?
bo z jednym sie zgodzę że mamy za słabą ławkę nie ma konkurencji ale dla mnie jak Skorży uda sie ściągnąć kogo na poziomie Małeckiego , Kirma , Boguskiego do rywalizacji to będzie ogromny sukces .
Tylko dalej mnie to nie przekonuje że nasza obrona jest za słaba aby powstrzymywać huraganowe ataki kolejno Levadii, Debreczyna czy Levskiego a nasz atak za słaby aby strzelać bramki tego typu rywalom
tbrakuje nam piłkarzy do rywalizacji i może jakiegoś lidera w przednich formacjach takie Kosy albo Błaszcza a nawet Paulisty który w meczach o stawkę miał przebłyski genialnej gry
|
Masz po częsci racje,brakuje nam napastnika i skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia,takiej siły jak kiedys Uche z Kosą..piłkarz ofensywny musi miec jakis błysk,niekonwencjonalne zagranie a nie jeden zwód Łobodzinski ..:/
Smyrgu jesli Ty uwazżasz ze Okuka Liczka albo Nawałka byli lepsi od Skorzy to nie wiem co bierzesz ale chyba pozostawia duze ubytki w mózgu
W Wisle jest cos takiego jak kontrakt motywacyjny wiec oni jednak cos wywalczyc na boisku sobie muszą to raz,dwa takie są prawa rynku ze nawet w lidze buraczanej piłkarz dostaje sporo kasy To nie Wisła sobie wymysla stawki dla piłkarzy tylko rynek,wydaje Ci sie ze gdyby Wisła płaciła tyle zawodnikom co Odra to była by ta Wisłą co teraz? odpowiem Ci odrazu- nie,była by taką samo Odrą mizerną jak cały Wodzisław.