Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6122
Stary 15.12.2009, 20:11
No właśnie, tak naprawdęmiasta nie stać na budowę2 stadionów i remont trzech... Aleto inwestycje które muszą być skończone. Lepszy wróbel w garści niż kanarek na dachu. Sfinalizujmy budowę hali Wisły, Zobaczymy jak miasto tak naprawdę stoi finansowo, poszukajmy partnera prywatnego do budowy, i wtedy stawiajmy 15000ną halę.
Odpowiedz cytując