|
No właśnie, tak naprawdęmiasta nie stać na budowę2 stadionów i remont trzech... Aleto inwestycje które muszą być skończone. Lepszy wróbel w garści niż kanarek na dachu. Sfinalizujmy budowę hali Wisły, Zobaczymy jak miasto tak naprawdę stoi finansowo, poszukajmy partnera prywatnego do budowy, i wtedy stawiajmy 15000ną halę.
|