Wyświetl pojedynczy post
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 15.12.2009, 20:01
Najlepszy forumowicz: kot, RWD

Miss forum: moja żona ale nie wiem jaki ma nick.

Mister forum:

Innowierca (kibic obcej drużyny nie będącej naszą zgodą, który swymi wpisami wybija się ponad resztę piszących na forum): 0 22 oraz GemHZR

Żartowniś: wszyscy Wielkopolanie kibicujący "Stworkowi"
Najmądrzejsze posty: rav - bo mało, lecz konkretnie, zwięźle i co najważniejsze sensownie

Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji):NowaHutaWNH

Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): KrystekABG

Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): dorotja,mic, emsi

Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: polska.myśl.szkoleniowa oraz tomasz_19czy jakoś tak. ŻENADA!!

Największy zonk (wydarzenie, po którym opadały ręce lub coś innego, lub jednocześnie ręce i coś innego): Wygrana Cracovii w Sosnowcu z Wisłą Kraków, Zwolnienie Bednarza

Wydarzenie (najważniejsze wydarzenie w roku 2009, które dotyczyło klubu i forum) : Zagłosowanie Rady Miasta za finansowaniem budowy stadionu

Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Wymiana niektórych moderatorów, więcej takich ludzi jak kot,FraMat, Flamengista, emsi, RWD, PvD

Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Oczywiście pysia , ale dla niego to nobilitacja oraz wszystkie posty komentujące postawę naszych piłkarzy podczas meczu z Ruchem w Chorzowie

Najweselszy post:flamengista napisał(a):Wyświetl post
Mecz mógł się podobać, ale trochę na zasadzie amatorskiego porno - fajnie, że u aktorów jest ten żywiołowy entuzjazm, ale ich umiejętności, podobnie jak kamerzysty i montażysty cały ten "produkt" dyskwalifikują.


Najgłupszy post: wszystkie z gatunku s-f dotyczące transferów i listy życzeń. Generalnie temat padaka.

Najmądrzejszy post: Większość użytkownika kot

Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): gigant

Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej): Niuton vel Tomasz.- głównie za privy oraz alsiw7

Najlepszy moderator(dlaczego?):Pan Premier - za trzymanie wysokiego poziomu i kultury; KOMINEK - za sprawność w działaniu; Romy S. - za życzliwość

Najgorszy moderator (dlaczego?):wolfy, wilku, orzeu - za pychę

Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.

Najlepszy avatar (obrazek, obok nicka, który Twoim zdaniem zasługuje na wyróżnienie): Tiramisu oraz Pan Premier

Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej):Above

Nocny "marek" (użytkownik najczęściej aktywny na forum nocami): nie siedzę po nocy na forum

Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2009 roku): M-M i RoS za rozrywkę i Hamas kr - za wspaniała kolekcję
Ostatnio edytowane przez mcovalski : 23.12.2009 o godz. 12:56.
Odpowiedz cytując