Wyświetl pojedynczy post
magowski
Senior Member
 
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3952
Stary 15.12.2009, 19:47
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
to znaczy rozumiem że skład Pawełek - Alvarez/Singlar-Marcelo- Głowacki- Pio Brozek - Małecki -Sobolewski- Diaz- Kirm- Jirsak- Paweł Brożek

jest za słaby na walkę o LM czy o LE

Boguski i skład jest o 100% grozniejszy w ataku.....
Ostatnio edytowane przez magowski : 15.12.2009 o godz. 19:49.