Lemoniadowy Joe napisał(a):

to znaczy rozumiem że skład Pawełek - Alvarez/Singlar-Marcelo- Głowacki- Pio Brozek - Małecki -Sobolewski- Diaz- Kirm- Jirsak- Paweł Brożek
jest za słaby na walkę o LM czy o LE
|
Boguski i skład jest o 100% grozniejszy w ataku.....