Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3948
Stary 15.12.2009, 19:28
WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):Wyświetl post
Wiekszosci w tym również mi zalezy by Wisła zaistniała w jakimś stopniu w LE nie mówiąc juz o LM ale zastanówmy sie który trener z takim składem personalnym[najsłabszym w Wisale od 99 roku]
to znaczy rozumiem że skład Pawełek - Alvarez/Singlar-Marcelo- Głowacki- Pio Brozek - Małecki -Sobolewski- Diaz- Kirm- Jirsak- Paweł Brożek

jest za słaby na walkę o LM czy o LE