WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):

|
Wiekszosci w tym również mi zalezy by Wisła zaistniała w jakimś stopniu w LE nie mówiąc juz o LM ale zastanówmy sie który trener z takim składem personalnym[najsłabszym w Wisale od 99 roku]
|
to znaczy rozumiem że skład Pawełek - Alvarez/Singlar-Marcelo- Głowacki- Pio Brozek - Małecki -Sobolewski- Diaz- Kirm- Jirsak- Paweł Brożek
jest za słaby na walkę o LM czy o LE