Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1980
Stary 15.12.2009, 16:38
Liczyłem na 80% jest 78, ogólnie to czuje nie dosyt bo na tej z operonu miałem 94%(też bez jakichś wcześniejszych przygotowań)

Najdziwniejsze jest to że za na cały test mialem tylko 3 zadania źle, ale oczywiście te najwięcej punktowane, pamiętam tylko że strasznie przekombinowałem i mi kosmiczne obliczenia wyszły

No cóż wypada się zacząć uczyć bo z rozsz. z operonu tylko 40%...
Ostatnio edytowane przez igortsw : 15.12.2009 o godz. 16:42.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując