Liczyłem na 80% jest 78, ogólnie to czuje nie dosyt bo na tej z operonu miałem 94%(też bez jakichś wcześniejszych przygotowań)
Najdziwniejsze jest to że za na cały test mialem tylko 3 zadania źle, ale oczywiście te najwięcej punktowane, pamiętam tylko że strasznie przekombinowałem i mi kosmiczne obliczenia wyszły
No cóż wypada się zacząć uczyć bo z rozsz. z operonu tylko 40%...