Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17156
Stary 15.12.2009, 16:34
Velo napisał(a):Wyświetl post
Właśnie, nie wiem dlaczego wszyscy marudzą że te 2 mln zł które podobno ruch sobie za niego życzy to dużo, przeliczając na euro wychodzi 480 tys, czyli troszkę wiecej niż daliśmy za Kirma (można się zawsze troche targować), a chłopak ma dopiero 19 lat, nieźle gra głową (tego chyba nam brakuje z przodu, prawda?) i co najważniejsze napewno się jeszcze rozwinie. Bardzo bym go chciał widzieć u nas, ale raczej na taki prezent nie ma co liczyć.
Bo to jest dużo. Sobiech, to gwiazda, a właściwie gwiazdka pół sezonu, nic nie osiągnął w lidze ani w reprezentacji. Do tego wywalenie za takiego młodego gracza sporej kasy i przyzwoita pensja, to niemal pewna sodówka w bliskiej perspektywie vide: Małecki, Lewandowski. Taki zawodnik nie powinien być tylko trochę tańszy niż etatowy reprezentant kraju, który zagra na mundialu oraz czołowy asystent ligi.
Odpowiedz cytując