Velo napisał(a):

Właśnie, nie wiem dlaczego wszyscy marudzą że te 2 mln zł które podobno ruch sobie za niego życzy to dużo, przeliczając na euro wychodzi 480 tys, czyli troszkę wiecej niż daliśmy za Kirma (można się zawsze troche targować), a chłopak ma dopiero 19 lat, nieźle gra głową (tego chyba nam brakuje z przodu, prawda?) i co najważniejsze napewno się jeszcze rozwinie. Bardzo bym go chciał widzieć u nas, ale raczej na taki prezent nie ma co liczyć.
Pazdan to jak dla mnie bardzo ciekawy zawodnik, młody, nieźle grał przez te kilka minut w reprezentacji (może i grał tylko dlatego że go Leo lubił, ale obserwowałem go i wyglądał całkiem fajnie, mimo że był niewidoczny, taki styl gry Sobola), pół mln złotych to nie dużo a w środku pomocy mamy dziurę.
Zdecydowanie wolę nich niż anonimowych (dla mnie) i drogich białorusinów
|
Skoro niby bogaty Lech, powiedział, ze jak usłyszał cene za Sobiecha to zrezygnował, a byli ponoć bardzo zdeterminowani, to te 2 bańki, to chyba jednak nie w PLN