Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Eleusis
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
17150
15.12.2009, 15:56
Pazdan to dobry pomysł. Waleczny, z dobrym odbiorem, bardzo wszechstronny, a w takich graczy warto inwestować. W Górniku jest uważany za jednego z najlepszych piłkarzy.
Eleusis
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Eleusis
Znajdź inne posty napisane przez Eleusis