Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6118
Stary 15.12.2009, 15:22
Arapaho, to nie zmienia faktu, że nie stać nas teraz na wydanie 500 000 000 złotych!!!! Komu zabierzesz Szpitalom, szkołom, czy komu, tylko nie pisz że urzędnikom....
Ja też chcęhali w Krakowie w której można by iść na zarąbisty rockowy koncert, mecz kosza, czy nawet duży turniej tenisowy in-door. Ale miasto musi na razie spłacić swoje długi. Nikt tu nie jest przeciwny wielkiej hali, tylko po prostu nie teraz.
Odpowiedz cytując