rav napisał(a):

Wielka hala ma powstać w Krakowie "na podstawie mrzonek o Euro2012"? Uwaga, Euro2012 nie będzie w Krakowie. W tą odmianę piłki nie gra się w hali. O czym Ty piszesz?!
Kraków przypomniał sobie o wyścigu szczurów kilka lat za późno. Nadrabiają to w sposób absurdalny: chcą zbudować obiekt największy i zdecydowanie najdroższy (niemal 2x tyle co najdroższa do tej pory hala w Łodzi!), w miejscu przeciętnie skomunikowanym (korki gwarantowane), w czasach kryzysu i ogromnego długu własnego.
|
Rany boskie czytaj ze zrozumieniem treści !
"To co powstanie w Krakowie teraz -na podstawie mrzonek o Euro2012 i ogólnym trendzie (wyścigu szczurów) budowania obiektów sportowych zostanie w stanie nienaruszonym przez najbliższe-podejrzewam- min.ćwierć wieku."
To co powstanie teraz czyli.: 2 stadiony i hale pozostaną w stanie niezmienionym przez wiele lat.Teraz lepiej?