Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6117
Stary 15.12.2009, 15:00
rav napisał(a):Wyświetl post
Wielka hala ma powstać w Krakowie "na podstawie mrzonek o Euro2012"? Uwaga, Euro2012 nie będzie w Krakowie. W tą odmianę piłki nie gra się w hali. O czym Ty piszesz?!

Kraków przypomniał sobie o wyścigu szczurów kilka lat za późno. Nadrabiają to w sposób absurdalny: chcą zbudować obiekt największy i zdecydowanie najdroższy (niemal 2x tyle co najdroższa do tej pory hala w Łodzi!), w miejscu przeciętnie skomunikowanym (korki gwarantowane), w czasach kryzysu i ogromnego długu własnego.

Rany boskie czytaj ze zrozumieniem treści ! "To co powstanie w Krakowie teraz -na podstawie mrzonek o Euro2012 i ogólnym trendzie (wyścigu szczurów) budowania obiektów sportowych zostanie w stanie nienaruszonym przez najbliższe-podejrzewam- min.ćwierć wieku."

To co powstanie teraz czyli.: 2 stadiony i hale pozostaną w stanie niezmienionym przez wiele lat.Teraz lepiej?
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując