Temat: e-papieros
Wyświetl pojedynczy post
Mateuusz
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 15.12.2009, 14:17
kumpel zakupił i jest zadowolony. paliłem to coś i szczerze jak dla mnie jest ok. i jeden duży plus można palić wszędzie bo nie śmierdzi a moc sztacha jest uzależniona od plynu i można duzo zaoczszędzić dzięki temu papierosowi
Odpowiedz cytując