Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 15.12.2009, 12:26
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Co powiedział Peszko, że go ktoś tam 'polubił'?

Golonka fakt, zajebisty.

W sumie zgadzam się z tegorocznymi oskarami.
Co do Peszko to ogólnie chyba chodzi o jego odpowiedzi "z jajem" na pytania, które mu zadawali.
Odpowiedz cytując