Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3934
Stary 15.12.2009, 11:15. w koło Macieju, czyli nasz treneiro o...
Nie jestem pewien, czy ktoś już to wrzucił (wywiad pana Macieja dla "RP"):
http://www.rp.pl/artykul/60511,40617...zcze_raz_.html
i sporo gorzkich słów, np.:

"Jak są dwie kontuzje, to już się zastanawiamy, z czego sklecić drużynę. Ja w Wiśle i tak mam duży komfort, a też zmagam się z takimi problemami. Na niektórych pozycjach nie ma konkurencji. I piłkarze nie robią postępów. (...) Generalnie nasza mentalność, charakter do sportu, są okropne. Jesteśmy minimalistami, kto nie ma konkurencji, ten wcześniej czy później spuści z tonu".

Zatem pan Maciej zdaje sobie sprawę, w jakiej jest sytuacji - on, Wisła i cała polska piłka. Nic więc dziwnego, że bardzo chwali Marcelo (któremu się chce i jest ambitny) czy poukładanego Boguskiego. Natomiast Brożki i Patryk to dla niego wyzwanie. No i najważniejsze - że sam Skorża nie może doczekać się rewanżu za megakatastrofę z lata 2009. A Levadia znów została mistrzem...