Wrona napisał(a):

|
Tak dla przypomnienia i ochłonięcia, dozwolona prędkośc maksymalna na autostradzie to 130 km/h.
|
Nie szczególnie mnie to interesuje. Jesli wiem, że jadę w miare bezpiecznie, zważam na innych i jestem za kierownicą dobrego wozu (sam akurat nie mam) to nie waham się jechać 150-160 a przy dobrych warunkach i braku ruchu do 180-200.
W Niemczech (wiadomo są o niebo lepsze autostrady i auta) nie ma żadnych ograniczeń.
Zresztą można sporo argumentów używać przeciwko pustym przepisom prawnym jak zakaz pornografii, ograniczenia prędkości, zakaz posiadania marihuany etc. A co do prawa to w obecnej rzeczywistości (nie tylko w Pl) nie mam zamiaru bezwzględnie przestrzegać prawa. Podzielam poglądy np Rona Paula w tych kwestiach

Temat do szerszej dyskusji a tutaj skoncentrujmy się na stadionie.