Temat
:
e-papieros
Wyświetl pojedynczy post
Kajtek
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Krakow - Kazimierz
Offline
#
9
15.12.2009, 04:23
Sa jeszcze ponoc bardzo dobrze dzialajace pastylki o nazwie Chantix, ale ponoc bardzo drogie.
Kajtek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kajtek
Znajdź inne posty napisane przez Kajtek