Temat: e-papieros
Wyświetl pojedynczy post
Kajtek
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Krakow - Kazimierz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 15.12.2009, 04:23
Sa jeszcze ponoc bardzo dobrze dzialajace pastylki o nazwie Chantix, ale ponoc bardzo drogie.
Odpowiedz cytując