Oglądam dopiero teraz powtórkę z Oscarów i na prawdę fajnie, sympatycznie im to wyszło.
Kilku zwycięzców- cóż, wiadomo, że nie zgadzam się z wyborem pomocnika. Ogólnie to my kibice (a przynajmniej ja) kierujemy się głównie sympatią do klubu, więc tego komentować nie będę. Gratuluję tylko tym naszym zawodnikom, którzy zgarnęli te statuetki.
Fajne wstawki z podkładanymi głosami x). Świetny oczywiście występ Golonki. Zapowiadało się tak sympatycznie- nasz czerwona koszuleczka

, a skończyło mniej milo ;P
Ogólnie to fajnie, że Oscary wróciły, choć akurat ostatni rok to generalnie określić można słowami: BARDZO SŁABO. Ale niech się zwycięzcy cieszą, a w przyszłym roku niech będą oni wszyscy bardziej zasłużeni
