SKorze nalezy zostawic bo ma 2 cele i od tego zalezy jego dalszy los
najpierw
Mistrz Polski
a potem
kwalifikacja do Pucharow ;grupa Ligi Europejskiej lub (to wolimy trenerze

) grupa Ligi Mistzow
zadania wiec jasne ,dopiero potem bedzie mozna wydac o nim jakis bardziej konretny osąd
ma jeszce poł roku.