Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3925
Stary 14.12.2009, 23:59
SKorze nalezy zostawic bo ma 2 cele i od tego zalezy jego dalszy los

najpierw
Mistrz Polski

a potem
kwalifikacja do Pucharow ;grupa Ligi Europejskiej lub (to wolimy trenerze ) grupa Ligi Mistzow

zadania wiec jasne ,dopiero potem bedzie mozna wydac o nim jakis bardziej konretny osąd

ma jeszce poł roku.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI