Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 6
Wyświetl pojedynczy post
ChinoRios
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Santiago - Zdunska
Offline
#
1420
14.12.2009, 23:55
Bardzo fajnie konkursu, dziekuje bardzo dla wszystkich. Nadzieje kontynuowac w przyszlym roku.
Gratulacje dla top 3 i caly top 50
Aguante Wisła Kraków!!! Tylko Nasz TS !!!
ChinoRios
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ChinoRios
Znajdź inne posty napisane przez ChinoRios