Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 14.12.2009, 23:39
Gala miła i wesoła ,Materna nie byl tam przypadkowo


W sumie My 3 oskary Amika tez ,Legia 1+1 oskar specjalny dla Dowhania-swoja droga zupelnie zasluzenie.
Ten lysy reporter byl niezly,zwlaszcza jak sie go Majdan pytal czy cos pił

Ogolnie imprezka kameralna a teraz banikiet i wódeczka
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując