Gala miła i wesoła ,Materna nie byl tam przypadkowo
W sumie My 3 oskary Amika tez ,Legia 1+1 oskar specjalny dla Dowhania-swoja droga zupelnie zasluzenie.
Ten lysy reporter byl niezly,zwlaszcza jak sie go Majdan pytal czy cos pił
Ogolnie imprezka kameralna a teraz banikiet i wódeczka
