Wyświetl pojedynczy post
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 14.12.2009, 22:33
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Jasne, że chcielibyśmy Brożka i Sobola wśró wyróznonych, ale obiektywnie to Lewy gra obie rundy i Peszko tez gra obie rundy, a nasi niesety mają kontuzję.
Mi się wydaje że wygrał Peszko bo jest zawodnikiem ofensywnym. Po prostu więcej się pokazuje niż Sobol który jest zawodnikiem pracującym głównie w defensywie. A Lewandowski? Hmmm... na pewno jest bardziej medialny, wszyscy na niego chuchają dmuchają i wychwalają pod niebiosa, a fakty są takie że chłopak jeszcze nic konkretnego nie osiągnął, dlatego nieco mnie zaskoczyła jego wygrana. Reszta w miarę ok, chociaż wydaje mi się że Marcelo jest lepszym stoperem niż Głowa, niemiej jednak Głowackiemu też należała się ta nagroda. Może by ją na pół rozdzielić?
Odpowiedz cytując