bojantsw napisał(a):

Golonka jest prze.....dobry
|
Powinien dawać lekcje techniki w szkólce Wisły
Jeleń jeszcze gorzej mówi jak Krzynówek, Całe szczęscie , że gra lepiej niz Jacuś ;-) Zdecydowanie zasłuzenie ten Oskar jedzie do Auxerre.To chyba najlepszy pilkarz jakiego mamy ostatnimi czasy.