Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 14.12.2009, 22:04
bojantsw napisał(a):Wyświetl post
Golonka jest prze.....dobry
Powinien dawać lekcje techniki w szkólce Wisły
Jeleń jeszcze gorzej mówi jak Krzynówek, Całe szczęscie , że gra lepiej niz Jacuś ;-) Zdecydowanie zasłuzenie ten Oskar jedzie do Auxerre.To chyba najlepszy pilkarz jakiego mamy ostatnimi czasy.
Odpowiedz cytując