Wyświetl pojedynczy post
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 14.12.2009, 21:49
Ale Golonka ma fajną koszulkę

Edit: tak go pochwaliłem a on rzucił tą koszulką

Edit 2: teraz to już przegiął pałe koszulka Lecha
Ostatnio edytowane przez Tylko_Wisła! : 14.12.2009 o godz. 21:52.
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując