Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 14.12.2009, 21:08
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Co powiedział ten przedstawiciel kibiców Lecha, bo przegapiłem?
Ze dziekuje Canalowi Plus za takie wyróznienie, zwłaszcza gdy inne koncerny medialne biją w kibiców. I podziękował w imieniu KIBOLi hehehe. Popieram w całej rozciągłości jego słowa.
Odpowiedz cytując