ciacho napisał(a):

|
Co powiedział ten przedstawiciel kibiców Lecha, bo przegapiłem?
|
Ze dziekuje Canalowi Plus za takie wyróznienie, zwłaszcza gdy inne koncerny medialne biją w kibiców. I podziękował w imieniu KIBOLi hehehe. Popieram w całej rozciągłości jego słowa.