WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):

|
dwa mikołajki w czekoladzie
|
Tego już za wiele, gdzie nam do Europy? Widział ktoś z Was żeby Raul albo Giggs jedli mikołajki? Mało tego 2 mikołajki? Powinni go do młodej od razu i nawet nie słuchać wyjaśnień. A tak na przyszłość to bym radził żeby w kontraktach była klauzura: Nie można jeść ani kupować mikołajków
Boże co się z tym forum dzieje?