Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4188
Stary 14.12.2009, 19:58
WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):Wyświetl post
dwa mikołajki w czekoladzie
Tego już za wiele, gdzie nam do Europy? Widział ktoś z Was żeby Raul albo Giggs jedli mikołajki? Mało tego 2 mikołajki? Powinni go do młodej od razu i nawet nie słuchać wyjaśnień. A tak na przyszłość to bym radził żeby w kontraktach była klauzura: Nie można jeść ani kupować mikołajków

Boże co się z tym forum dzieje?
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując