Peroslaw88 napisał(a):

na zachodzie takie akcje są niedopuszczalne, tam piłkarze już mają taki nawyk, że w przerwie nie jedzą/piją takich rzeczy. Niestety w Polsce to jest inaczej. Jakbym zarabiał np. 40 tyś. miesięcznie to mogę jeść cały rok płatki z mlekiem
|
Z pewnoscia jadlbys jeszcze sluchy chleb i przepijal woda do konaca kariery
