Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4185
Stary 14.12.2009, 18:12
Peroslaw88 napisał(a):Wyświetl post
na zachodzie takie akcje są niedopuszczalne, tam piłkarze już mają taki nawyk, że w przerwie nie jedzą/piją takich rzeczy. Niestety w Polsce to jest inaczej. Jakbym zarabiał np. 40 tyś. miesięcznie to mogę jeść cały rok płatki z mlekiem
Z pewnoscia jadlbys jeszcze sluchy chleb i przepijal woda do konaca kariery
,
Odpowiedz cytując