Wyświetl pojedynczy post
Peroslaw88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4184
Stary 14.12.2009, 18:01
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Bardzo trafne spostrzezenie .Już sie niedobrze robi gdzie nie zagladne na forum to widze tego Brożka uffff
Na forum można wygłaszać swoje poglądy (może mam inne myślenie o piłce), a od Brożka się odwalcie. Chłopak miał kontuzje przez 3/4 rundy i dlatego tak grał. Jeszcze 2 lata temu pialiście z zachwytu na jego widok...
Wisła jest najważniejsza!
Odpowiedz cytując