zbymak napisał(a):

|
Bardzo trafne spostrzezenie .Już sie niedobrze robi gdzie nie zagladne na forum to widze tego Brożka uffff
|
Na forum można wygłaszać swoje poglądy (może mam inne myślenie o piłce), a od Brożka się odwalcie. Chłopak miał kontuzje przez 3/4 rundy i dlatego tak grał. Jeszcze 2 lata temu pialiście z zachwytu na jego widok...