Wyświetl pojedynczy post
Peroslaw88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#255
Stary 14.12.2009, 13:50
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy ich mają przeciw sobie... Małek jeżeli już to 'drukował' pod nas w tym meczu. A liniowy nie widział w obie strony. Więc nie gadajcie na sędziów...
właśnie jak go w piątek zobaczyłem to sobie przypomniałem, że ten ryj buraka gdzieś widziałem Ma charakterystyczny wyraz twarzy.
Wisła jest najważniejsza!
Odpowiedz cytując