dj_ibutti napisał(a):

|
Wszyscy ich mają przeciw sobie... Małek jeżeli już to 'drukował' pod nas w tym meczu. A liniowy nie widział w obie strony. Więc nie gadajcie na sędziów...
|
właśnie jak go w piątek zobaczyłem to sobie przypomniałem, że ten ryj buraka gdzieś widziałem

Ma charakterystyczny wyraz twarzy.